Akcija
Eset NOD32 Antivirus 1-letna elektronska licenca za en računalnik Eset NOD32 Antivirus 1-letna elektronska licenca za en računalnik 30,00€
Servis računlanikov
Prva stran Pišite nam Novi artikli Akcija Lokacija
  Filtriraj
Proizvajalci:
Dobavljivost:


Prikaži vse
Pregled po oddelkih
  Izbrani artikli


HP Pavilion 24-b150ny i5-6400T 4GB/1TB, Win10H64

959,04€
dobavljivo
  Kaj je novega?


WELCOME Netatmo notranja kamera

199,00€
NA ZALOGI
Vrh » Katalog » Računalniške komponente » Optični pogoni
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 30 (od 35 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  Naslednja  
ASUS DRW-24D5MT DVD-RW zapisovalnik, SATA, črn
Vroče!
ASUS DRW-24D5MT DVD-RW zapisovalnik, SATA, črn
14,77€ do 7 dni
ASUS SDRW-08D2S-U LITE DVD+/-RW 8X USB slim zunanji zapisovalnik
Vroče!
ASUS SDRW-08D2S-U LITE DVD+/-RW 8X USB slim zunanji zapisovalnik
31,46€ do 7 dni
ASUS SDRW-08D2S-U LITE DVD+/-RW 8X USB slim zunanji zapisovalnik
Vroče!
ASUS SDRW-08D2S-U LITE DVD+/-RW 8X USB slim zunanji zapisovalnik
31,46€ do 7 dni
ASUS SDRW-08U7M-U DVD+/-RW 8X USB ultra slim zunanji zapisovalnik + darilo 2 M-DISC DVD-ja
Vroče!
ASUS SDRW-08U7M-U DVD+/-RW 8X USB ultra slim zunanji zapisovalnik + darilo 2 M-DISC DVD-ja
38,53€ dobavljivo
ASUS ZenDrive U7M (SDRW-08U7M-U) Silver USB DVD-RW/M-DISC zunanji zapisovalec
ASUS ZenDrive U7M (SDRW-08U7M-U) Silver USB DVD-RW/M-DISC zunanji zapisovalec
44,15€ pokličite
DVD/CD Zapisovalec Transcend (TS8XDVDS-K)
DVD/CD Zapisovalec Transcend (TS8XDVDS-K)
35,48€ dobavljivo
DVD/CD Zapisovalec Transcend (TS8XDVDS-W)
DVD/CD Zapisovalec Transcend (TS8XDVDS-W)
35,48€ dobavljivo
HP Slim BDXL Bllu-Ray Writer Drive YE0X94AA
Vroče!
HP Slim BDXL Bllu-Ray Writer Drive YE0X94AA
144,73€ pokličite
LC-POWER EH-525B-PS 5,25
LC-POWER EH-525B-PS 5,25" ATA/SATA USB2.0 ohišje za optične enote
28,95€ dobavljivo
LG BH16NS55 BLU-RAY zapisovalnik SATA; oem
Vroče!
LG BH16NS55 BLU-RAY zapisovalnik SATA; oem
79,04€ dobavljivo
LG BH16NS55 SATA Blu-Ray vgradni zapisovalec
LG BH16NS55 SATA Blu-Ray vgradni zapisovalec
85,34€ dobavljivo
LG GH24NSD1 DVD-RW zapisovalnik, SATA, črn
Vroče!
LG GH24NSD1 DVD-RW zapisovalnik, SATA, črn
13,77€ dobavljivo
LG GH24NSD1 SATA DVD-RW črn BULK vgradni zapisovalec
LG GH24NSD1 SATA DVD-RW črn BULK vgradni zapisovalec
14,07€ dobavljivo
LG GP57EB40 DVD-RW USB črn zunanji zapisovalec
LG GP57EB40 DVD-RW USB črn zunanji zapisovalec
31,57€ dobavljivo
LG GP57ES40 DVD-RW USB črn zunanji zapisovalec
LG GP57ES40 DVD-RW USB črn zunanji zapisovalec
31,57€ dobavljivo
Liteon DS-8ABSH-32 DVD-RW zapisovalnik, Slim, SATA, črn, bulk, 12,7mm
Vroče!
Liteon DS-8ABSH-32 DVD-RW zapisovalnik, Slim, SATA, črn, bulk, 12,7mm
15,60€ dobavljivo
Liteon EBAU108 DVD-RW 8X USB slim zunanji zapisovalnik
Vroče!
Liteon EBAU108 DVD-RW 8X USB slim zunanji zapisovalnik
24,92€ dobavljivo
Optična omarica nadometna dvokrilna Triton
Optična omarica nadometna dvokrilna Triton
111,33€ dobavljivo
Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xLC 6xLC dpx 1xMTP/MPO OM5
Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xLC 6xLC dpx 1xMTP/MPO OM5
161,65€ 30 dni
Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xSC 6xSC dpx 1xMTP/MPO OM4
Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xSC 6xSC dpx 1xMTP/MPO OM4
157,38€ 30 dni
Optični adapter-Splice 250/900, 900/900, 250/250 toolless 5kos
Optični adapter-Splice 250/900, 900/900, 250/250 toolless 5kos
24,40€ dobavljivo
Optični panel 48cm   prazen brez čelne plošče Digitus
Optični panel 48cm prazen brez čelne plošče Digitus
44,59€ dobavljivo
Optični panel 48cm LC  6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
Optični panel 48cm LC 6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
106,93€ dobavljivo
Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
163,18€ dobavljivo
Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
187,76€ 5-7 dni
Optični panel 48cm SC  6x adaptr Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
Optični panel 48cm SC 6x adaptr Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
103,88€ 5-7 dni
Optični panel 48cm SC 12x  adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
Optični panel 48cm SC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
126,76€ 5-7 dni
Optični panel 48cm ST 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
Optični panel 48cm ST 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
108,15€ 10-14 dni
Optični panel 48cm ST 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
Optični panel 48cm ST 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus
136,15€ 10-14 dni
SANDBERG USB Mini Blu-Ray Burner zunanji zapisovalec
SANDBERG USB Mini Blu-Ray Burner zunanji zapisovalec
82,17€ pokličite
Prikazujem 1 do 30 (od 35 izdelkov) Stran:  1  2  Naslednja  
AGP PRO, d.o.o.

    Ljubljanska cesta 22
    4000 Kranj
    Telefon: 04 234 02 99
    Faks: 04 234 02 97
    E-mail: info@agp-pro.si
    Odprto: pon - pet / 8:00 - 17:00 ure