Akcija
AKCIJA Napajalnik HP Notebook Power Adapter 65W RABLJEN AKCIJA Napajalnik HP Notebook Power Adapter 65W RABLJEN 20,00€
Servis računlanikov
Prva stran Pišite nam Novi artikli Akcija Lokacija
Pregled po oddelkih
  Izbrani artikli


Netatmo DODATNI NOTRANJI SENZOR Dodatni modul za vremensko postajo

69,00€
NI ZALOGE
  Kaj je novega?


Prenosnik LENOVO IdeaPad S145-15IIL i7 / 8GB / 512GB SSD / 15,6

849,99€
zadnji kosi
Vrh » Katalog » Omrežna oprema » Žična mrežna oprema » Ostala žična oprema » AV118443
DLINK MINI GBIC 1 - PORT MODUL
Natisni stran
Vroče


Cena: 86,29€
Dobavljivost: ni zaloge
Šifra artikla: AV118443
Vse cene so z 22% DDV.


Specifikacije:https://eu.dlink.com/si/sl/products/dem-311gt
Vrsta dodatka:MiniGBIC/SFP moduli
Vrsta dodatka dodatno:SFP 1000Base-SX Multi-mode Fiber oddajnik
Osnovne informacije:850nm Multi-Mode Tranceiver, 550m Maksimalna razdalja, Duplex LC priključek
Dodatne informacije:Vrsta priključka: LC, Optična občutljivost sprejemnika -18dBm (max)
Garancija v mesecih:24
Artikel je bil dodan v katalog: ponedeljek , 28. december 2020.
  Prijava



Ste pozabili geslo?

Ustvari račun
  Super ugodne cene
Pralno suš. str. Electrolux EW9W161BC, s toplotno črpalka, 10 kg +6 kg
1.280,35€
ni zaloge
AGP PRO, d.o.o.

    Ljubljanska cesta 22
    4000 Kranj
    Telefon: 04 234 02 99
    Faks: 04 234 02 97
    E-mail: info@agp-pro.si
    Odprto: pon - pet / 8:00 - 17:00 ure