Akcija
Netatmo MERILEC DEŽJA Dodatni modul za vremensko postajo Netatmo MERILEC DEŽJA Dodatni modul za vremensko postajo 69,00€
Servis računlanikov
Prva stran Pišite nam Novi artikli Akcija Lokacija
Pregled po oddelkih
  Izbrani artikli


Netatmo PAMETNI TERMOSTAT by Starck

179,99€
NI ZALOGE
  Kaj je novega?


IdeaCentre 5 i5-10400T 8/512 27`` QHD W10 s

1.108,80€
pokličite
Vrh » Katalog » Omrežna oprema » Žična mrežna oprema » Ostala žična oprema » AV150555
DLINK MEDIA CONVERTER DMC-515SC SingleMode
Natisni stran
Vroče


Cena: 170,21€
Dobavljivost: ni zaloge
Šifra artikla: AV150555
Vse cene so z 22% DDV.


Specifikacije:https://eu.dlink.com/uk/en/products/dmc-515sc-10-100--to-100basefx-sc-singlemode-media-converter
Vrsta dodatka:Media converter
Vrsta dodatka dodatno:DMC - 515SC SingleMode
Osnovne informacije:10/100 do 100BaseFX (SC)
Dodatne informacije:do 15KM narazen.
Garancija v mesecih:24
Artikel je bil dodan v katalog: ponedeljek , 28. december 2020.
  Prijava



Ste pozabili geslo?

Ustvari račun
  Super ugodne cene
HP 17-by3042nmi3-1005G1/8/512/HD+/W10
561,19€
pokličite
  Poglejte tudi
AGP PRO, d.o.o.

    Ljubljanska cesta 22
    4000 Kranj
    Telefon: 04 234 02 99
    Faks: 04 234 02 97
    E-mail: info@agp-pro.si
    Odprto: pon - pet / 8:00 - 17:00 ure