Akcija
Netatmo MERILEC VETRA Dodatni modul za vremensko postajo Netatmo MERILEC VETRA Dodatni modul za vremensko postajo 99,99€
Servis računlanikov
Prva stran Pišite nam Novi artikli Akcija Lokacija
Pregled po oddelkih
  Izbrani artikli


AKCIJA Napajalnik HP Notebook Power Adapter 65W RABLJEN

20,00€
zaloga
  Kaj je novega?


Playstation PS5 Dualsense brezžični kontroler črn

74,20€
na zalogi
Vrh » Katalog » Omrežna oprema » Brezžična mrežna oprema » Dodatki » AV144604
INTELLINET gigabitni optični SFP modul
Natisni stran
Vroče


Cena: 17,76€
Dobavljivost: ni zaloge
Šifra artikla: AV144604
Vse cene so z 22% DDV.


Specifikacije:https://intellinetnetwork.eu/intellinet-en-gigabit-fiber-sfp-optical-transceiver-module-545006.html
Vrsta dodatka:MiniGBIC/SFP moduli
Vrsta dodatka dodatno:Gigabitni optični oddajno-sprejemni modul SFP
Osnovne informacije:Hitrost prenosa podatkov: 1000 Mb / s
Dodatne informacije:Oddaljena podpora: do 550 m (kabel 50/125 µm) ali 220 m (kabel 62,5 / 125 µm)
Garancija v mesecih:36
Artikel je bil dodan v katalog: torek , 22. december 2020.
  Prijava



Ste pozabili geslo?

Ustvari račun
  Super ugodne cene
Prenosnik LENOVO IdeaPad S145-15IIL i7 / 8GB / 512GB SSD / 15,6
849,99€
zadnji kosi
AGP PRO, d.o.o.

    Ljubljanska cesta 22
    4000 Kranj
    Telefon: 04 234 02 99
    Faks: 04 234 02 97
    E-mail: info@agp-pro.si
    Odprto: pon - pet / 8:00 - 17:00 ure